Реєстрація домену education

Чому варто вибрати домен .EDUCATION?

Люди отримують усі види освіти у всьому світі. Якщо користувач Інтернету шукає місцевий танцювальний клас на вихідні або хоче вступити до аспірантури міжнародного коледжу, доменне розширення .education забезпечує концентрацію всіх ресурсів та інформації, які можуть знадобитися користувачеві для прийняття обґрунтованого рішення.

Чи підходить мені доменне розширення .EDUCATION?

Будь-яка людина, група або організація може зареєструвати цей домен верхнього рівня. Доменне ім’я .education – ідеальний варіант для шкіл, освітніх сайтів, вчителів та постачальників ресурсів. Зареєструйте доменне ім’я .education через TutHost.

Домен education підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену education складає 31.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.education
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену education

Найменування доменної зониeducation
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.nic.education
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену31.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я education

1 рік2 роки3 роки
31.50 $62.50 $93.50 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні education

.education
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен education

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні education є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні education має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.education . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні education – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену education

Весь процес реєстрації домену education зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні education. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену education. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен education. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен education автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).