Реєстрація домену engineer

Чому варто вибрати домен .ENGINEER?

Продемонструйте свої інженерні навички за допомогою домену, створеного спеціально для вас. Домен верхнього рівня (TLD) .engineer ідеально підходить для професіоналів-початківців або професіоналів, які бажають розширити свою присутність в Інтернеті.

Чи підходить мені доменне розширення .ENGINEER?

Якщо ви хочете знайти місце для свого портфоліо, отримати відгуки про свій останній робот або поділитися створеною вами програмною системою, то за допомогою домену верхнього рівня .engineer ви зможете привернути більше уваги до своєї роботи. Будь ви інженер-механік, комп’ютерний інженер або будь-який інший інженер, купіть доменне ім’я .engineer і створіть свій онлайн-простір вже сьогодні.

Домен engineer підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену engineer складає 38.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.engineer
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену engineer

Найменування доменної зониengineer
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.nic.engineer
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену38.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я engineer

1 рік2 роки3 роки
38.50 $85.50 $132.50 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні engineer

.engineer
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен engineer

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні engineer є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні engineer має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.engineer . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні engineer – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену engineer

Весь процес реєстрації домену engineer зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні engineer. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену engineer. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен engineer. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен engineer автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).