Реєстрація домену glass

Чому варто вибрати домен .GLASS?

Гладкий і блискучий домен верхнього рівня .glass має безліч застосувань. Користувачі Інтернету постійно вводять слово “скло” у пошукові запити, шукаючи заміну лобового скла автомобіля, уроки видування скла, художнє скло, домашні вікна, винні келихи, окуляри та багато інших товарів.

Чи підходить мені доменне розширення .GLASS?

Якщо ваш бізнес виробляє, ремонтує або продає будь-що, пов’язане зі склом, вам потрібен веб-сайт у зоні .glass. Зареєструйте своє доменне ім’я .glass сьогодні.

Домен glass підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену glass складає 56.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.glass
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену glass

Наименование доменной зоныglass
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.glass
Правила доменной зоныhttp://www.donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена56.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я glass

1 год2 года3 года
56.00 $112.00 $168.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні glass

.glass
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен glass

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніglass є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніglass має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .glass . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніglass – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену glass

Весь процес реєстрації доменуglass зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніglass . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуglass . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменglass . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменglass автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).