Реєстрація домену gives

Що таке домен .gives?

З першого погляду домен .GIVES говорить користувачам Інтернету про те, хто ви і чим займаєтесь. Загальний дохід громадських благодійних організацій США становить 1,65 трлн доларів, при цьому в США налічується понад 1,4 мільйона організацій, звільнених від оподаткування. Домен .GIVES з ентузіазмом приймається людьми, організаціями, благодійними організаціями, НУО та будь-якою благодійною діяльністю. Домени .GIVES заслуговують на довіру і є цільовими, забезпечуючи вашій торговій марці миттєвий зв’язок з групами, які прагнуть змінити життя на краще. Домени .GIVE привертають увагу, додаючи серйозний імпульс вашому особистому та професійному бренду.

Доменне ім’я .GIVES – це коротке, професійне ім’я, що запам’ятовується, яке допоможе вам покращити рейтинг в пошукових системах завдяки ключовим словам безпосередньо в URL. Безсумнівно, що люди, які шукають благодійні організації для пожертвувань, з більшою ймовірністю натиснуть на посилання, в доменному імені якого є ключове слово .GIVES, а як ми знаємо, кожен клік у результатах органічного пошуку означає економію доларів на платному маркетингу – і це велика перемога !

Майбутнє Інтернету – це нові та точні доменні імена, які дають клієнтам уявлення про ваш бренд ще до того, як вони відвідають ваш сайт. Зарекомендуйте себе як лідера галузі та першопрохідця, покращіть свій онлайн-маркетинг та виділіть свій бренд серед конкурентів за допомогою домену .GIVES – простору імен, призначеного для брендів, у яких є справа та мета.

Домен gives підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену gives складає 36.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.gives
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену gives

Наименование доменной зоныgives
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.gives
Правила доменной зоныhttp://www.donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена36.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я gives

1 год2 года3 года
36.50 $72.00 $108.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні gives

.gives
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен gives

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніgives є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніgives має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .gives . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніgives – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену gives

Весь процес реєстрації доменуgives зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніgives . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуgives . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменgives . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменgives автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).