Реєстрація домену cam

Чому варто вибрати домен .CAM?

Запустіть камери та покажіть світові, що ви готові до дій за допомогою домену .cam. Ідеальний для кінематографістів, фотографів та власників камер, домен верхнього рівня (TLD) .cam – це чудовий спосіб залучити нову аудиторію в Інтернеті.

Чи підходить мені доменне розширення .CAM?

Незалежно від того, чи перебуваєте ви перед камерою або за нею, домен верхнього рівня .cam відмінно підходить для стримерів, телеведучих, професіоналів та багатьох інших. Зберігайте свої твори або використовуйте його, щоб поділитися останніми проектами – купіть доменне ім’я .cam і увійдіть в кадр вже сьогодні!

Домен cam підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену cam складає 24.50 за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.cam
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену cam

Найменування доменної зониcam
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.cam
Правила доменної зониhttps://nic.cam/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену24.50

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я cam

1 рік2 роки3 роки
24.50 48.00 72.00

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні cam

.cam
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен cam

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніcam має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .cam . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніcam є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніcam – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену cam

Весь процес реєстрації доменуcam зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніcam . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуcam . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменcam . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменcam автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).