Сертифікат Thawte SSL 123 Wildcard

thawte ssl

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Thawte SSL 123 Wildcard

Тип перевірки: Домен (DV)
Випуск: 5 хвилин
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:500000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Перевірка доменуWildcard

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
240.00 470.00 820.00 1040.00
Thawte SSL 123 WildcardПеревірка організації
Thawte SSL 123 Wildcard
Для мобільних
Thawte SSL 123 WildcardЗелений рядок

Опис SSL сертифіката Thawte SSL 123 Wildcard

Тепер ви можете досить економічно вирішити питання захисту необмежену кількість піддоменів за допомогою одного сертифіката Thawte SSL123 Wildcard. Thawte це один з найшановніших брендів у SSL індустрії, це був перший міжнародний центр сертифікації. Це сертифікат із перевіркою домену (DV) надає можливість швидко захистити один основний домен та необмежену кількість субдоменів – використовуючи * у вашому запиті CSR (наприклад *.yourdomain.com). Це ідеальний сертифікат для будь-якого бізнесу, який можна дешево купити та швидко встановити.

Thawte SSL 123 Wildcard
Випуск та встановлення цього сертифіката з перевіркоюДомен (DV) на ваш сайт це простий процес і зазвичай може бути виконаний протягом 1 робочого дня. Це тому щоThawte SSL 123 Wildcard Сертифікат є сертифікатом з доменною валідацею, який забезпечує базовий рівень безпеки для вашого сайту. Разом з тимThawte це один з найшанованіших і найвідоміших брендів у мережі і ви отримаєтеДинамическая друк довіри разом із сертифікатом.


Thawte SSL 123 Wildcard

Thawte SSL 123 Wildcard це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васФизическим лицам, Интернет магазин та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Thawte SSL 123 Wildcard

На жаль, стандартнийThawte SSL 123 Wildcard сертифікат НЕ підтримує опцію SAN або мультидомен.
Але дозволяє захистити одним сертифікатом домен з www і без, наприклад ви зможете захистити www.name-of-site.com та name-of-site.com за допомогою одного сертифікатаThawte SSL 123 Wildcard .

Thawte SSL 123 Wildcard
Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

Thawte SSL 123 Wildcard

Chrome 3+ (і вище)

Thawte SSL 123 Wildcard

Opera 7+ (і вище)

Thawte SSL 123 Wildcard

Safari всі браузери

Thawte SSL 123 Wildcard

Firefox 1+ (і вище)

Thawte SSL 123 Wildcard

Netscape 9+ (і вище)

Thawte SSL 123 Wildcard

IE 5+ (і вище)

Thawte SSL 123 Wildcard

AOL 10+ (і вище)

Thawte SSL 123 Wildcard
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 500000

Thawte SSL 123 Wildcard
 • Випуск за 5 хвилин
 • Верифікація: Домен (DV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Thawte SSL 123 Wildcard
З цим сертифікатом ви отримуєте друкThawte для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаThawte відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

Thawte SSL 123 Wildcard

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $500000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $500000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

thawte ssl

Бренд Thawte це чудова комбінація довіри та безпеки. Ці сертифікати вважаються одними з преміум SSL пропозицій на ринку, але доступні за ціною, що підходить будь-якому бюджету. Коли клієнти бачать друк Thawte для сайту, вони розуміють, що на цьому сайті можна безпечно замовляти товари чи послуги та бути впевненими у захисті своїх даних. Thawte в SSL бізнес з 1995 року і випустила більше мільйона сертифікатів для 240 країн світу. Цей сертифікат чудово підходить для бізнесів, які шукають надійне рішення безпеки, доступне за ціною.

Thawte SSL 123 Wildcard

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону. На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.