Причини, які можуть викликати цю помилку та методи їх усунення:

1. Першим кроком необхідно перевірити свій файл .htaccess у даному каталозі та в каталогах вище. Він повинен містити директив php у собі. Неправильний вміст файлу .htaccess може призвести до помилки.
Не буде зайвим покласти поруч із проблемним файлом також і простий файл test.htm і подивитися, чи він вантажиться. Якщо вантажиться, то проблема не в .htaccess і слід дивитися далі.

2. Потім потрібно перевірити права на файл, що відкривається в браузері, а також права на всі вищестоящі каталоги. Зазвичай вони мають бути виду 755, 644, але не 777 в жодному разі. Для цього можна також покласти простий test.htm поруч зі скриптом і спробувати його відкрити – якщо відкривається, значить з правами на каталоги все в порядку, потрібно перевірити тільки права на файл, що сам відкривається в браузері.

3. Якщо Ви “ловите” цю помилку на Perl/CGI файлі, перевірте шлях до перл, який Ви вказуєте в скрипті. Шлях до перла Ви можете знайти у своїй панелі управління.

4. Також слід пам’ятати, що Perl/CGI скрипти повинні бути завантажені на хостинг в форматі ASCII і мати права 755. Неправильно встановлений формат у Вашому FTP менеджері при завантаженні файлів і призводить до помилки.

5. Якщо після перевірки коректності встановлених прав на файл скрипта помилка не зникла, потрібно вивчити останні записи в файлі помилок Apache. Переглянути лог можна через пункт в панелі керування: “Налаштування/Статистика”.
Якщо там є помилка виду:
“[Tue Jan 23 11:04:47 2007][error] Попередній кінець script headers: /home/user/domains/domen.com/public_html/cgi-bin/test.pl”
Перше, що потрібно зробити при отриманні такої помилки, це перевірити, чи скрипт видає HTTP-заголовки. Кожен скрипт повинен спочатку друкувати рядок із зазначенням відповідного Content-type і лише потім безпосередньо те, що побачить користувач (наприклад, HTML-код).
Приклад рядка для видачі заголовка звичайного HTML-документу:
print “Content-type: text/html; charset=windows-1251”

Це основні ситуації, що призводять до виникнення цієї помилки. Отримавши цю помилку, Вам потрібно просто пройти послідовно по всіх кроках і Ви з ймовірністю 99% визначите причину і зможете її усунути. Якщо Ви все перевірили, але все одно отримуєте цю помилку, то звертайтеся до нашої служби підтримки і ми подбаємо про це 1%

 Помилки, вирішення проблем
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?