Більшість браузерів мають вбудовану систему визначення репутації сайту. Такі браузери як Chrome, Firefox, Safari використовують у собі сервіс

Safe Browsing від google.

Safe Browsing – це сервіс, що надається компанією Google, який попереджає користувачів про потенційно шкідливі або небезпечні сайти. Цей сервіс використовує різні методи, як-от аналіз вмісту сайту та безліч інших факторів, щоб визначити, чи є сайт безпечним для відвідування.

Якщо ви бачите помилку або попередження про шкідливість на сайті, це може бути пов’язано з тим, що сайт було додано до списку Safe Browsing як потенційно небезпечний. Це може статися, якщо сайт містить шкідливий код, бере участь у фішингових атаках, поширює шкідливе програмне забезпечення або має інші небезпечні характеристики.

Причини, через які сайт може потрапити до списку Safe Browsing, можуть включати:

  • Виявлення шкідливого коду на сайті.
  • Повідомлення про фішинг, спрямовані на обман користувачів.
  • Історія небезпечної активності на сайті.
  • Завантаження шкідливого ПЗ із сайту.
  • Низька репутація домену.

Якщо ви впевнені, що сайт є безпечним, але все одно бачите попередження, ви можете зв’язатися з Google для перегляду статусу сайту. Але пам’ятайте, що такі запити можуть зайняти деякий час.

Важливо ставитися до попереджень про безпеку серйозно й уникати відвідування підозрілих сайтів, оскільки вони можуть становити загрозу для вашої конфіденційної інформації та безпеки вашого пристрою.

 Помилки, вирішення проблем
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?