Реєстрація домену studio

Чому варто вибрати домен .STUDIO?

Стати хітом в Інтернеті з доменом .studio. Якщо ви використовуєте його для запису музики, створення творів мистецтва або зйомок фільму, домен верхнього рівня (TLD). Studio ідеально підходить для творчої індустрії. Якщо ви хочете мати свій власний простір, виберіть домен .studio зараз.

Чи підходить мені доменне розширення .STUDIO?

Якщо ви викладаєте мистецтво або займаєтесь творчістю, домен верхнього рівня .studio – ідеальний спосіб розширити свою присутність в Інтернеті. Це також відмінний вибір для цілей нерухомості, що приваблює нових орендарів для оренди чи покупки. Купуйте доменне ім’я .studio та покажіть свій простір вже сьогодні.

Домен studio підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену studio складає 32.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену studio

Найменування доменної зониstudio
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.studio
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену32.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я studio

1 рік2 роки3 роки
32.50 $64.00 $96.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні studio

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен studio

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніstudio має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .studio . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніstudio є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніstudio – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену studio

Весь процес реєстрації доменуstudio зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніstudio . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуstudio . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменstudio . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменstudio автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).