Реєстрація домену bet

Що таке домен .bet?

З першого погляду домен .BET говорить користувачам Інтернету про те, хто ви і чим займаєтесь. У 2014 році гральна індустрія принесла економіці США 240 мільярдів. Онлайн-гемблінг стрімко розвивається, і домен .BET з ентузіазмом використовується для покеру, казино, спортивних ставок, стрибків, бінго та лотерей. Домени .BET – це короткі назви, що запам’ятовуються і привертають увагу, які миттєво надають вашому бренду зв’язок з індустрією азартних ігор. Домен .BET є універсальним і привертає увагу, додаючи серйозний імпульс вашому особистому та професійному бренду.

Доменне ім’я .BET – це коротке, професійне ім’я, що запам’ятовується, яке допоможе вам підвищити рейтинг в пошукових системах завдяки ключовим словам безпосередньо в URL. Безсумнівно, що люди, які шукають сайти букмекерських контор, з більшою ймовірністю натиснуть на посилання, в доменному імені якого є ключове слово .BET, а як ми знаємо, кожен клік у результатах органічного пошуку означає економію доларів на платному маркетингу – і це велика перемога!

Майбутнє Інтернету – це нові та точні доменні імена, які дають клієнтам уявлення про ваш бренд ще до того, як вони відвідають ваш сайт. Зарекомендуйте себе як лідера галузі та першопрохідця, покращіть свій онлайн-маркетинг і виділіть свій бренд серед конкурентів за допомогою домену .BET – найзахопливішого домену на ринку!

Домен bet підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену bet складає 23.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.bet
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену bet

Наименование доменной зоныbet
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.bet
Правила доменной зоныhttps://donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена23.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я bet

1 год2 года3 года
23.50 $46.00 $69.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні bet

.bet
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен bet

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніbet є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніbet має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .bet . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніbet – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену bet

Весь процес реєстрації доменуbet зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніbet . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуbet . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменbet . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменbet автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).