Реєстрація домену vin

Що таке домен .vin?

З першого погляду домен .VIN говорить користувачам Інтернету про те, хто ви і чим займаєтесь. Термін “vin” багатогранний і має кілька значень, включаючи ветеринарну інформаційну мережу, ідентифікаційний номер автомобіля та, найголовніше, як французький переклад для вина. Ніхто не розуміється на вині так, як французи. Звичайно, домен .VIN з ентузіазмом приймається всіма любителями вина, включаючи виноробні, сомельє, дегустаційні заходи та багато іншого. Домени .VIN привертають увагу, забезпечуючи миттєвий зв’язок вашого бренду зі знаннями про вино, продукти та послуги. Домени .VIN привертають увагу, додаючи серйозний імпульс вашому особистому та професійному бренду.

Доменне ім’я .VIN – це коротке, професійне ім’я, що запам’ятовується, яке допоможе вам підвищити рейтинг в пошукових системах завдяки ключовим словам безпосередньо в URL. Безперечно, що люди, які шукають в Інтернеті товари та послуги, пов’язані з вином, з більшою ймовірністю натиснуть на посилання, в доменному імені якого є ключове слово .VIN, а як ми знаємо, кожен клік у результатах органічного пошуку означає економію доларів на платному маркетингу – І це велика перемога!

Майбутнє Інтернету – це нові та точні доменні імена, які дають клієнтам уявлення про ваш бренд ще до того, як вони відвідають ваш сайт. Утвердіться як першопрохідник, покращіть свій онлайн-маркетинг і виділіть свій бренд серед конкурентів за допомогою домену .VIN – простору імен, призначеного для любителів вина!

Домен vin підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену vin складає 13.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.vin
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену vin

Наименование доменной зоныvin
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.vin
Правила доменной зоныhttp://www.donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена13.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я vin

1 год2 года3 года
13.50 $26.00 $39.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні vin

.vin
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен vin

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніvin є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніvin має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .vin . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніvin – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену vin

Весь процес реєстрації доменуvin зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніvin . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуvin . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменvin . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменvin автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).