+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація домену chat

Чому варто вибрати домен .CHAT?

Ідея “чату”, що колись прирівнювалася до поверхневої світської бесіди, набула значної ролі в епоху цифрових технологій. Тепер можна спілкуватися – в режимі реального часу і миттєво – з людиною на іншому кінці світу, ніби вона сидить поряд з вами.

Чи підходить мені доменне розширення .CHAT?

Домен верхнього рівня (TLD) .chat надає віртуальний центр для платформ, програмного забезпечення та аксесуарів для чатів, що робить його ідеальним для роздрібної торгівлі, телефонних операторів, служб підтримки та будь-якого бізнесу, який покладається на швидке, надійне, легке спілкування з клієнтами та іншими користувачами. Зареєструйте свій новий домен .chat сьогодні та насолоджуйтесь цим доменом для швидкого спілкування.

Домен chat підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену chat складає36.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3 , а максимальна 63 .

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену chat

Найменування доменної зониchat
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації10 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.chat
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену36.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я chat

1 рік2 роки3 роки
36.50 $73.00 $109.50 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні chat

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен chat

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніchat має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .chat . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніchat є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніchat – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену chat

Весь процес реєстрації доменуchat зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніchat . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуchat . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменchat . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменchat автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).