Реєстрація домену ngo

Що таке домен .ngo?

З першого погляду домен .NGO говорить користувачам Інтернету про те, хто ви і чим займаєтесь. Домен .NGO – це спеціальний простір імен для неурядових організацій. Домен .NGO з ентузіазмом використовується некомерційними організаціями, які прагнуть поширити свою місію в Інтернеті. Домен .ONG визнаний там, де поширені французька, іспанська, італійська, португальська та румунська мови, і є аналогом домену .NGO. Вони продаються в комплекті при реєстрації та разом створюють доменне рішення, яке допомагає розширити глобальне охоплення та одночасно орієнтуватися на різні культури. Домени .NGO універсальні та привертають увагу, забезпечуючи миттєвий зв’язок вашого бренду з некомерційними організаціями. Домен .NGO є універсальним і привертає увагу, додаючи серйозний імпульс вашому особистому та професійному бренду.

Домен .NGO – це домен з обмеженим доступом, тобто зареєструвати його можуть лише справжні НУО. Всі бренди, що реєструють домени .NGO, проходять верифікацію, що говорить світові та місцевим співтовариствам про те, що ви є надійним ресурсом для своєї мети. Доменне ім’я .NGO – це коротке, професійне ім’я, що запам’ятовується, яке допоможе вам покращити рейтинг у пошукових системах завдяки ключовим словам, вказаним безпосередньо в URL. Безсумнівно, що людина, яка вивчає справу, з більшою ймовірністю натисне на посилання, в доменному імені якої є ключове слово .NGO і друк, що заслуговує на довіру. Це допоможе підвищити вашу впізнаваність, щоб ви могли охопити велику аудиторію та змінити світ на краще.

Майбутнє Інтернету – це нові та точні доменні імена, які дають клієнтам уявлення про ваш бренд ще до того, як вони відвідають ваш сайт. Некомерційні організації відомі у всьому світі і визнані на багатьох континентах і мовах за те добро, яке вони роблять, і за ті життя та рухи, на які вони позитивно впливають. Заявіть про себе як про сертифіковану НУО, покращіть свій інтернет-маркетинг та виділіть свій бренд серед конкурентів за допомогою домену .NGO – простору імен, призначеного для некомерційних організацій.

Домен ngo підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену ngo складає 55.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.ngo
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену ngo

Найменування доменної зониngo
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.publicinterestregistry.net
Правила доменної зониhttp://www.pir.org/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену55.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я ngo

1 рік2 роки3 роки
55.50 $122.50 $188.50 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні ngo

.ngo
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен ngo

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні ngo є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні ngo має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.ngo . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні ngo – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену ngo

Весь процес реєстрації домену ngo зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні ngo. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену ngo. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен ngo. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен ngo автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).