Реєстрація домену supply

Чому варто вибрати домен .SUPPLY?

Всі відділи закупівель, інвентаризації та постачання потребують постійно оновлюваної інформації та цін, не кажучи вже про списки товарів. Веб-сайт з розширенням .supply – це ідеальне місце для розміщення в Інтернеті списку постачання вашої компанії, щоб сприяти підвищенню продажів.

Чи підходить мені доменне розширення .SUPPLY?

Завдяки домену верхнього рівня .supply клієнти можуть легко знаходити каталоги та запаси. Це відмінний вибір для будь-якого підприємства, що прагне оптимізувати функції інвентаризації, закупівлі та продажу.

Домен supply підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену supply складає 21.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.supply
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену supply

Найменування доменної зониsupply
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.nic.supply
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену21.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я supply

1 рік2 роки3 роки
21.50 $43.00 $64.50 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні supply

.supply
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен supply

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні supply є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні supply має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.supply . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні supply – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену supply

Весь процес реєстрації домену supply зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні supply . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену supply . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен supply . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати домен supply автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).