Реєстрація домену game

Чому варто вибрати домен .GAME?

Домен верхнього рівня (TLD) .game допоможе привернути увагу геймерів усіх мастей. Ідеально підходить для онлайн-ігор, спортивних змагань та фан-клубів – встановіть власні правила на своєму сайті з доменом .game.

Чи підходить мені доменне розширення .GAME?

Якщо ви розробник відеоігор, ентузіаст спорту або любитель настільних ігор, домен .game стане ідеальним місцем для організованих розваг. Купуйте доменне ім’я .game прямо зараз!

Домен game підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену game складає 514.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.game
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену game

Наименование доменной зоныgame
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.uniregistry.net
Правила доменной зоныhttp://uniregistry.link/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена514.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я game

1 год2 года3 года
514.50 $1028.00 $1542.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні game

.game
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен game

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніgame є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніgame має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .game . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніgame – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену game

Весь процес реєстрації доменуgame зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніgame . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуgame . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменgame . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменgame автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).