Реєстрація домену diamonds

Чому варто вибрати домен .DIAMONDS?

Завдяки своїй значній націнці, сталому попиту на ринку та широкій різноманітності промислових застосувань алмази щорічно продаються по всьому світу на мільярди доларів. Домен верхнього рівня (TLD) .diamonds надає специфічне для ринку розширення, яке ідеально підходить для продавців, реселерів та мерчандайзерів, які зберігають або оцінюють діаманти.

Чи підходить мені доменне розширення .DIAMONDS?

Доменне ім’я .diamonds може бути зареєстроване будь-якою фізичною або юридичною особою, створюючи новий захоплюючий онлайн-ринок для торгівлі коштовним камінням та ювелірними виробами. Зареєструйте свій власний домен .diamonds вже сьогодні.

Домен diamonds підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену diamonds складає 56.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.diamonds
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену diamonds

Наименование доменной зоныdiamonds
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.diamonds
Правила доменной зоныhttp://www.donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена56.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я diamonds

1 год2 года3 года
56.00 $112.00 $168.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні diamonds

.diamonds
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен diamonds

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніdiamonds є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніdiamonds має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .diamonds . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніdiamonds – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену diamonds

Весь процес реєстрації доменуdiamonds зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніdiamonds . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуdiamonds . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменdiamonds . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменdiamonds автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).