Реєстрація домену consulting

Чому варто вибрати домен .CONSULTING?

Консультанти покладаються на мережеву взаємодію, маркетинг та сарафанне радіо для підтримки бізнесу. Тепер існує домен верхнього рівня, спеціально призначений для консалтингової індустрії, що полегшує потенційним клієнтам пошук потрібних консультантів, а консультантам – пошук мережевих рішень.

Чи підходить мені доменне розширення .CONSULTING?

Домен верхнього рівня (TLD) .consulting – ідеальний вибір для консультантів та консалтингових агенцій у будь-якій області.

Домен consulting підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену consulting складає 42.00 за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.consulting
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену consulting

Найменування доменної зониconsulting
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.consulting
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену42.00

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я consulting

1 рік2 роки3 роки
42.00 84.00 126.00

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні consulting

.consulting
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен consulting

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніconsulting має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .consulting . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніconsulting є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніconsulting – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену consulting

Весь процес реєстрації доменуconsulting зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніconsulting . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуconsulting . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменconsulting . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменconsulting автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).