Реєстрація домену ski

Чому варто вибрати домен .SKI?

Створіть власний простір в Інтернеті за допомогою домену .ski. Незалежно від того, чи ви надаєте перевагу швидкісному спуску, бігу по пересіченій місцевості або водним видам спорту, домен верхнього рівня (TLD) .ski – це ідилічне місце для тих, хто любить кататися на лижах. Він короткий, легко запам’ятовується та розповість відвідувачам про вас ще до завантаження сторінки.

Чи підходить мені доменне розширення .SKI?

Ідеально підходить для великих курортів, пунктів прокату або прихованих шале, домен верхнього рівня .ski допоможе вам виділити вас серед конкурентів. Якщо ви інструктор, дизайнер вовняних шапок або творець додатків, це відмінний спосіб привернути увагу, поділитися відео або останніми новинами. Купуйте доменне ім’я .ski і почніть рух (снігової) кулі вже сьогодні.

Домен ski підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену ski складає 64.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.ski
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену ski

Наименование доменной зоныski
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.ski
Правила доменной зоныhttps://donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена64.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я ski

1 год2 года3 года
64.00 $128.00 $192.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні ski

.ski
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен ski

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніski є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніski має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .ski . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніski – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену ski

Весь процес реєстрації доменуski зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніski . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуski . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменski . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменski автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).