Реєстрація домену ec

Що таке домен .ec?

Під час пошуку в Інтернеті еквадорські інтернет-користувачі очікують побачити адреси сайтів із доменними іменами .EC. Якщо ви місцевий житель Еквадору, власник малого бізнесу, машинобудівник, фермер або просто цінуєте голубоногих олуш та банани, доменне ім’я .EC – для вас! З доменним ім’ям .EC ви займатимете вищі позиції в результатах місцевого пошуку та в серцях місцевих жителів.

Покажіть свій зв’язок з еквадорською культурою та прагнення забезпечити найкращий досвід роботи в Інтернеті в Еквадорі за допомогою домену .EC. Доменне ім’я .EC – це коротке, професійне ім’я, що запам’ятовується, яке допоможе вашому сайту виділитися в морі контенту в Інтернеті. Банани, какао та кава, сільське господарство та нафта забезпечують більшу частину економічної діяльності Еквадору. Еквадор відомий своєю багатою екологією, включаючи знамениті Галапагоські острови та тропічні ліси Амазонки, а сильними сторонами країни є багаті національні ресурси та наявність долара США як національна валюта.

Захист вашого бренду так само важливий, як і його розвиток. Реєстрація торгової марки в Еквадорі є одним із найкращих профілактичних заходів, які ви можете вжити для захисту вашої торгової марки та боротьби з порушенням авторських прав. Ваше доменне ім’я – це ваш бренд, а ваш бренд – це ви! Зареєструйте своє ідеальне доменне ім’я .EC, перш ніж це зробить хтось інший.

Домен ec підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену ec складає 58.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену ec

Найменування доменної зониec
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.ec
Правила доменної зониhttp://www.nic.ec/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену58.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я ec

1 рік2 роки3 роки
58.00 $116.00 $174.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні ec

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен ec

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніec має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .ec . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніec є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніec – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену ec

Весь процес реєстрації доменуec зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніec . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуec . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменec . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменec автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).