Реєстрація домену date

Чому варто вибрати домен .DATE?

Пам’ятаєте час до появи Інтернету? Коли пошук тієї особливої людини обмежувався тим, хто був доступний та цікавий у вашому поштовому індексі? Тепер, з появою сайтів та ресурсів онлайн-знайомств, самотні люди шукають любов у найкращих місцях по всьому світу, перетинаючи культурні, політичні та релігійні кордони, щоб знайти відповідного містера (або міс).

Чи підходить мені доменне розширення .DATE?

Домен .date надає актуальний та затребуваний простір імен для самотніх людей, а також для підприємств та організацій, орієнтованих на знайомства, які хочуть створити досвід онлайн-знайомств у безпечній та надійній мережі. Зареєструйте свій новий домен .date сьогодні.

Домен date підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену date складає 34.50 за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.date
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену date

Найменування доменної зониdate
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.date
Правила доменної зониhttp://nic.date/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену34.50

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я date

1 рік2 роки3 роки
34.50 68.00 102.00

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні date

.date
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен date

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніdate має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .date . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніdate є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніdate – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену date

Весь процес реєстрації доменуdate зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніdate . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуdate . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменdate . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменdate автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).