+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація домену blog

Чому варто вибрати домен .BLOG?

Хоча колись блоги використовувалися переважно як платформа для ведення особистих щоденників, сьогодні вони є невід’ємною частиною як особистого, так і ділового спілкування в Інтернеті. Понад 60% усіх підприємств використовують блоги для створення авторитету, освоєння нових ринків та встановлення контактів із клієнтами.

Чи підходить мені доменне розширення .BLOG?

Домен верхнього рівня .blog ідеально підходить як для індивідуальних блогерів, так і компаній. Це доменне розширення також відмінно підходить для блог-платформ, додатків для блогів та всіх, хто зацікавлений у підтримці спілкування. Зареєструйте своє нове доменне ім’я .blog сьогодні та заявіть про себе!

Домен blog підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену blog складає13.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 4 , а максимальна 63 .

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену blog

Найменування доменної зониblog
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену4 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.blog
Правила доменної зониhttp://nic.blog/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену13.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я blog

1 рік2 роки3 роки
13.50 $26.00 $39.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні blog

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен blog

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніblog має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .blog . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніblog є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніblog – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену blog

Весь процес реєстрації доменуblog зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніblog . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуblog . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменblog . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменblog автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).