Реєстрація домену fm

Що таке домен .fm?

Частотна модуляція, або “FM” – це спосіб передачі радіохвиль, що забезпечує високу якість звуку на приймальній стороні. Порівняно зі своїм попередником AM, FM-радіо забезпечує набагато більш високу якість звуку для слухача, що дуже важливо при передачі музики або інших типів звуку, де якість має велике значення. Звичайно, це означає, що термін “FM” тепер широко визнаний у всьому світі.

Радіокомпанії можуть скористатися цим фактом, зареєструвавши доменне ім’я .FM. Розширення домену .FM дає можливість радіокомпаніям всіх видів отримати домен, що запам’ятовується і зручний для пошуку, що гарантує, що користувачі, які бажають знайти їх сайт, зможуть легко це зробити. Впізнаваність імені, що забезпечується доменом .FM, не має собі рівних, що робить його ідеальним вибором для радіокомпаній, які прагнуть розширити свою присутність в Інтернеті. Тож не чекайте, заявіть про себе в Інтернеті вже сьогодні з новим доменним ім’ям .FM!

Домен fm підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену fm складає 158.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.fm
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену fm

Наименование доменной зоныfm
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.fm
Правила доменной зоныhttps://www.dot.fm/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена158.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я fm

1 год2 года3 года
158.00 $316.00 $474.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні fm

.fm
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен fm

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніfm є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніfm має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .fm . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніfm – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену fm

Весь процес реєстрації доменуfm зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніfm . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуfm . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменfm . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменfm автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).