Сертифікат RapidSSL Wildcard

RapidSSL Wildcard

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

RapidSSL Wildcard

Тип перевірки: Домен (DV)
Випуск: 5 хвилин
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:10000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Статична
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Перевірка доменуWildcard

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
120.00 220.00 375.00 475.00
RapidSSL WildcardПеревірка організації
RapidSSL Wildcard
Для мобільних
RapidSSL WildcardЗелений рядок

Опис SSL сертифіката RapidSSL Wildcard

RapidSSL® це провідний постачальник швидких і простих сертифікатів SSL. Цей дешевий сертифікат пропонує стандартне шифрування 128/256-bit та є одним з найпопулярніших у світі Wildcard сертифікатів з перевіркою домену (DV). Він відомий завдяки швидкому випуску та дуже низькій ціні. Також його розпізнають 99% браузерів. Сертифікат RapidSSL wildcard SSL це ідеальне рішення для сайтів початкового рівня, яким потрібний захист одного домену (з www і без www) та всіх його піддоменів (наприклад, tuthost.com, mail.tuthost.com, my.tuthost.com тощо). )

RapidSSL Wildcard
Випуск та встановлення цього сертифіката з перевіркоюДомен (DV) на ваш сайт це простий процес і зазвичай може бути виконаний протягом 1 робочого дня. Це тому щоRapidSSL Wildcard Сертифікат є сертифікатом з доменною валідацею, який забезпечує базовий рівень безпеки для вашого сайту. Разом з тимRapidSSL це один з найшанованіших і найвідоміших брендів у мережі і ви отримаєтеСтатична друк довіри разом із сертифікатом.


RapidSSL Wildcard

RapidSSL Wildcard це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васФизическим лицам та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

RapidSSL Wildcard

На жаль, стандартнийRapidSSL Wildcard сертифікат НЕ підтримує опцію SAN або мультидомен.
Але дозволяє захистити одним сертифікатом домен з www і без, наприклад ви зможете захистити www.name-of-site.com та name-of-site.com за допомогою одного сертифікатаRapidSSL Wildcard .

RapidSSL Wildcard

Сумісність із мобільними пристроями це не найсильніший бік базових SSL сертифікатів, але разом з тим більшість сучасних браузерів розпізнають їх за замовчуванням. Якщо більшість ваших клієнтів заходять на сайт через мобільні пристрої, такі як смартфони або планшети, то, можливо, вам потрібно рішення з кращою підтримкою мобільних пристроїв.

Сумісність із браузерами

RapidSSL Wildcard

Chrome 3+ (і вище)

RapidSSL Wildcard

Opera 7+ (і вище)

RapidSSL Wildcard

Safari всі браузери

RapidSSL Wildcard

Firefox 1+ (і вище)

RapidSSL Wildcard

Netscape 9+ (і вище)

RapidSSL Wildcard

IE 5+ (і вище)

RapidSSL Wildcard

AOL 10+ (і вище)

RapidSSL Wildcard
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 10000

RapidSSL Wildcard
 • Випуск за 5 хвилин
 • Верифікація: Домен (DV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

RapidSSL Wildcard
З цим сертифікатом ви отримуєте друкRapidSSL для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Статична печатка просто і швидко встановлюється, але не “клікабельна” та не показує додаткову інформацію про верифікацію сайту. Також не відображає динамічних даних щодо безпеки вашого сайту.

RapidSSL Wildcard

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $10000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $10000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

RapidSSL Wildcard

RapidSSL Wildcard

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону. На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.