Підписка дозволяє вам придбати сертифікат на строк до 5 років, сплативши замовлення одним платежем, без щорічної оплати.

Для більшості сертифікатів термін дії сертифіката обмежений одним роком. Щоб продовжити сертифікат – його потрібно перевипускати. Передплата – автоматизує цей процес. Сплативши сертифікат на строк від 2 до 5 років – ви отримуєте можливість автоматизувати процес перевипуску сертифіката та скоротити кількість платежів.

Як це працює?

Щороку, протягом сплаченого терміну за 14 днів до закінчення терміну дії сертифіката білінг автоматично надсилатиме сертифікат на перевипуск. Вам на пошту прийде лист із інформацією про необхідні дії для проходження верифікації. Потрібно заново пройти валідацію домену або по email або через DNS.

Будьте уважні: при перевипуску використовуються ті ж дані, що були вказані при замовленні сертифіката, в тому числі і приватний ключ. Якщо вам необхідно змінити якісь дані – повідомте про це технічну підтримку.

Як оформити передплату?

Просто при замовленні сертифіката ssl – виберіть необхідний вам термін від 2 до 5 років. Це можна зробити як під час замовлення нового сертифіката, так і при продовженні старого.

Додатково ви можете активувати автоподовження, тоді за наявності коштів на балансі – сертифікат автоматично продовжуватиметься з тими самими даними.

 SSL сертифікати
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?