+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Сайт виглядає по-різному в конструкторі сайтів та браузері

1. Якщо у вас є кілька файлів, крім файлів, які публікуються з конструктора сайтів у кореневій папці public_html, переконайтеся, що ваші файли не перетинаються зі створеними файлами. Перетин може бути викликаний однаковими іменами файлів у кореневій папці та папці «sitepro». Наприклад, веб-сайт може працювати некоректно, якщо існують обидва файли: public_html/js/main.js та public_html/sitepro/js/main.js. У такому разі вам необхідно перейменувати або перемістити в іншу папку всі однакові файли, наприклад public_html/js/main.js.
Така сама проблема може бути з папками. Наприклад, якщо у вас є сторінка на сайті з URL-адресою “Контакти” (http://mywebsite.com/Contacts/), то ця сторінка не буде працювати, якщо у вас також є папка “Contacts” у кореневій папці веб- сайту.

2. Будь ласка, відкрийте файл “.htaccess”, розташований у кореневій папці вашого сайту. Видаліть (або закоментуйте) весь вміст (якщо він є) між рядками “#### PERSISTENT CONTENT ####” та “#### PERSISTENT CONTENT END ####”. Після цього перезавантажте веб-сайт у браузері та перевірте, чи зникла проблема.

3. Переконайтеся, що ви дивитеся ту саму версію в конструкторі сайтів і на опублікованому веб-сайті. Можливо, ви бачите версію Desktop в конструкторі та Широку версію на опублікованому веб-сайті. Спробуйте змінити розмір вікна браузера з веб-сайтом, щоб побачити, як він змінюється (якщо в конструкторі включені інші режими).

 Конструктор сайтів
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?