Проблема може виникати через те, що різні пристрої та різні браузери можуть відображати текст по-різному, що може впливати на висоту тексту (і, як наслідок, текст накладається один на одного). Щоб вирішити цю проблему, ви можете дотримуватися наших рекомендацій:

  1. Не використовуйте значення 0 для параметра Висота рядка шрифтів у меню «Стилі». Тут “0” означає “нормальний” і може інтерпретуватися по-різному на різних пристроях та браузерах. Встановіть деяке значення, яке буде схоже на “0” (наприклад, якщо ви використовуєте розмір шрифту “16”, висота рядка може бути близько “19-20”), що зробить текст більш-менш схожим на значення “0”).
  2. Не забудьте встановити стиль тексту в текстовому віджеті. Двічі клацніть, щоб відредагувати текст, виділіть будь-який текст і перегляньте, що вибрано в лівому списку текстового редактора. Якщо написано просто «Стилі» – це означає, що стиль не встановлено для вибраного тексту. За допомогою стилю на веб-сайті можна використовувати будь-який шрифт, залежно від пристрою та браузера.
  3. Уникайте створення дуже великих текстових блоків (що містять багато тексту). Якщо у вас такі блоки, просто спробуйте розділити його на кілька текстових блоків. Незважаючи на те, що ви виконали рекомендації (1) і (2), деякі пристрої та браузери можуть продовжувати відображати текст трохи інакше. Швидше за все, ви не побачите жодної різниці у невеликих текстах, але за наявності величезних текстових блоків на сайті може виникнути проблема.
  4. Використовуйте Google шрифти, які підтримуються на більшості пристроїв та браузерів. Деякі шрифти можуть не підтримуватись на різних пристроях. У такому випадку браузер автоматично замінює шрифт іншим під час перегляду сайту (він може бути дуже схожим), який також може містити невелику різницю.

 Конструктор сайтів
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?