+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Які бувають статуси у міжнародних доменів

При перевірці вашого домену через сервіс Whois ви можете побачити, що ваш домен має поле статус, в якому є якесь значення. Які статуси доменів бувають і що вони означають, ми описали в табличці нижче.

Існує два типи статусів доменів – серверні статуси та клієнтські статуси. Серверні статуси мають пріоритет та встановлюються реєстром, а клієнтські статуси встановлюються реєстратором доменів.

Клієнтські статуси доменів

Код статусуЩо це означає?Чи треба щось робити?
clientDeleteProhibitedЦей статус каже доменному реєстру відхиляти запити на видалення домену.Цей статус означає, що домен неможливо видалити з реєстру, що запобігає несанкціонованому видаленню внаслідок злому або атаки. Якщо ви хочете видалити домен, вам потрібно спочатку зв’язатися з реєстратором і попросити прибрати цей статус.
clientHoldЦей код статусу говорить вашому доменного реєстратора не активувати DNS домену і відповідно він не буде доступним. Це рідкісна ситуація, коли по домену йде спір, домен не оплачений чи відзначений видалення.Часто цей статус вказує на проблему з вашим доменом, яка потребує вирішення. Якщо це так, вам слід звернутися до свого реєстратора для вирішення проблеми. Якщо у вашому домені немає проблем, але потрібно, щоб домен був доступний, спочатку ви повинні зв’язатися з вашим реєстратором і попросити видалити цей код стану.
clientRenewProhibitedЦей статус каже доменному реєстру відхиляти запити на продовження домену. Це рідкісний статус, який зазвичай використовується у разі судових спорів або якщо ваш домен підлягає видаленню.Часто цей статус вказує на проблему з вашим доменом, яка потребує вирішення. Якщо це так, вам слід звернутися до свого реєстратора для вирішення проблеми. Якщо у вашому домені немає проблем, і ви просто хочете продовжити його, ви повинні спочатку зв’язатися зі своїм реєстратором та попросити видалити цей код стану.
clientTransferProhibitedЦей статус каже доменному реєстру відхиляти всі запити на перенесення вашого домену від поточного реєстратора до іншого.З таким статус домен неможливо перенести до іншого реєстратора, що допомагає запобігти несанкціонованому трансферу домену внаслідок злому. Якщо ви хочете перенести домен, то вам потрібно спочатку зв’язатися з вашим реєстратором і попросити прибрати цей статус.
clientUpdateProhibitedЦей статус забороняє запит на оновлення домену.Цей статус домену вказує на неможливість оновлення домену, що допоможе запобігти несанкціонованим оновленням внаслідок шахрайства. Якщо ви хочете оновити дані у своєму домені, ви повинні спочатку зв’язатися з вашим реєстратором і попросити видалити код стану.

Серверні статуси доменів

Код статусуЩо це означає?Чи треба щось робити?
addPeriodЦей пільговий період надається після первинної реєстрації доменного імені. Якщо реєстратор видаляє доменне ім’я протягом цього періоду, реєстр може повернути реєстратору вартість домену.Це інформаційний статус, встановлений на перші кілька днів реєстрації вашого домену. Проблем із вашим доменним ім’ям немає.
autoRenewPeriodЦей пільговий період надається після закінчення періоду реєстрації доменного імені та автоматично продовжується (продовжується) реєстром. Якщо реєстратор видаляє доменне ім’я протягом цього періоду, реєстр надає реєстратору кредит за вартість продовження.Це інформативний статус, встановлений протягом обмеженого часу після автоматичного оновлення вашого домену реєстром. Якщо ви більше не бажаєте його зберігати (тобто сплачуєте плату за продовження), вам слід негайно зв’язатися зі своїм реєстратором, щоб обговорити доступні варіанти.
inactiveЦей код стану вказує на те, що інформація про делегування (сервери імен) не була пов’язана з вашим доменом. Ваш домен не активовано в DNS і не буде дозволено.Якщо ваш домен залишався в цьому стані протягом декількох днів, ви можете звернутися до свого реєстратора для запиту на інформацію про затримку в обробці.
Якщо TLD вимагає надання документації для реєстрації, вам може знадобитися надати необхідну документацію.
okЦе стандартний статус для домену, який означає, що для домену немає відкладених операцій або обмежень.Ви можете звернутися до реєстратора для встановлення обмежень на ваш домен, такі статуси, як clientTransferProhibited, clientDeleteProhibited, і clientUpdateProhibited, можуть запобігти несанкціонованому перенесенню, оновлення або видалення домену.
pendingCreateЦей статус означає, що запит на створення домену отримано та перебуває в обробці.Якщо доменна зона знаходиться в окремому періоді реєстрації (наприклад, rise), це може вказувати на те, що ім’я домену буде виділено в кінці такого періоду.
Якщо доменна зона не знаходиться в особливому періоді реєстрації, і ви НЕ включені до списку Реєстрант, вам слід зв’язатися з Вашим реєстратором щоб негайно вирішить проблему.
pendingDeleteЦей код стану може бути разом з redemptionPeriod або pendingrestore. У такому випадку, залежно від стану (тобто redemptionPeriod або pendingRestore), встановленого в імені домену, застосовується відповідний опис, наведений вище. Якщо цей стан не поєднується зі статусом redemptionPeriod або pendingRestore, код стану pendingDelete вказує, що ваш домен перебував у стані redemptionPeriod протягом 30 днів, і ви не відновили його протягом цього 30-денного періоду. Ваш домен залишатиметься в цьому стані протягом декількох днів, після чого ваш домен буде очищений та видалений з бази даних реєстру.
Після видалення домен стає доступним для повторної реєстрації відповідно до політики реєстру.
Якщо ви хочете зберегти своє доменне ім’я, ви повинні негайно звернутися до свого реєстратора, щоб обговорити, які варіанти вирішення цього питання.
pendingRenewЦей код стану вказує на те, що запит на продовження вашого домену було отримано та обробляється.Якщо ви не зверталися з проханням продовжити свій домен і більше не хочете його зберігати (тобто платити за продовження), вам слід негайно зв’язатися зі своїм реєстратором, щоб обговорити доступні варіанти.
pendingRestoreЦей код стану вказує, що ваш реєстратор попросив реєстр відновити ваш домен, який перебував у стані redemptionPeriod. Ваш реєстр утримуватиме домен у цьому стані, поки ваш реєстратор надасть необхідну документацію для відновлення. Якщо ваш реєстратор не надасть документацію оператору реєстру протягом встановленого періоду часу для підтвердження запиту на відновлення, домен повернеться в стан redemptionPeriod.Слідкуйте за кодами стану вашого домену протягом цього періоду, що часто визначається, щоб переконатися, що ваш реєстратор представив правильну документацію з відновлення протягом тимчасового інтервалу. Якщо цей період закінчився, і ваш домен повернувся в статус redemptionPeriod, зв’яжіться з вашим реєстратором, щоб вирішити будь-які проблеми, які могли б завадити доставці необхідної документації з відновлення вашого домену.
pendingTransferЦей код стану вказує на те, що запит на передачу вашого домену новому реєстратору було отримано та обробляється.Якщо ви не зверталися з проханням про перенесення вашого домену, слід негайно зв’язатися з вашим реєстратором, щоб він відхилив запит на передачу від вашого імені.
pendingUpdateЦей код стану вказує на те, що запит на оновлення вашого домену було отримано та обробляється.Якщо ви не попросили оновлення свого домену, вам слід негайно зв’язатися з вашим реєстратором, щоб вирішити проблему.
redemptionPeriodЦей код стану вказує на те, що ваш реєстратор попросив реєстр видалити домен. Ваш домен буде утримуватись у цьому стані протягом 30 днів. Через п’ять календарних днів після закінчення періоду redemptionPeriod ваш домен видаляється з бази даних реєстру і стає доступним для реєстрації.Якщо ви хочете зберегти свій домен, ви повинні негайно зв’язатися з вашим реєстратором, щоб вирішити будь-які проблеми, які призвели до того, що ваш реєстратор запросив видалення вашого домену, що призвело до статусу redemptionPeriod для вашого домену. Як тільки всі невирішені питання вирішені та відповідна плата сплачена, ваш реєстратор повинен відновити домен від вашого імені.
renewPeriodЦей пільговий період надається після того, як реєстратор явно продовжує термін реєстрації доменного імені. Якщо реєстратор видаляє доменне ім’я протягом цього періоду, реєстр надає реєстратору кредит за вартість продовження.Це інформаційний статус, встановлений на обмежений період або продовження вашого домену вашим реєстратором. Якщо ви не зверталися з проханням продовжити свій домен і більше не хочете його зберігати (тобто платити за продовження), вам слід негайно зв’язатися зі своїм реєстратором, щоб обговорити доступні варіанти.
serverDeleteProhibitedЦей код стану запобігає видаленню вашого домену. Це незвичайний статус, який зазвичай встановлюється під час судових спорів, на ваш запит або за наявності статусу redemptionperiod.Цей статус може вказувати на проблему з вашим доменом, яка потребує вирішення. Якщо це так, вам слід зв’язатися з вашим реєстратором, щоб запросити додаткову інформацію та вирішити проблему. Якщо у вашому домені немає проблем, і ви просто хочете видалити його, ви повинні спочатку звернутися до свого реєстратора і попросити зв’язатися з оператором реєстру, щоб видалити цей код стану.
Крім того, деякі оператори реєстру пропонують послугу блокування реєстру, яка дозволяє власникам реєстрацій через своїх реєстраторів встановлювати цей статус як додатковий захист від несанкціонованого видалення. Видалення цього статусу може зайняти більше часу, ніж для clientDeleteProjected, тому що ваш реєстратор повинен перенаправити ваш запит до реєстру вашого домену та почекати, поки вони знімають обмеження.
serverHoldЦей код стану встановлюється оператором реєстру домену. Домен не активовано в DNS.Якщо ви надали інформацію про делегування (сервери імен), цей статус може вказувати на проблему з вашим доменом, яка потребує вирішення. Якщо це так, вам необхідно зв’язатися з вашим реєстратором, щоб запросити додаткову інформацію. Якщо у вашому домені немає проблем, але вам потрібно вирішити їх у DNS, спочатку ви повинні зв’язатися зі своїм реєстратором, щоб надати необхідну інформацію про делегування.
serverRenewProhibitedЦей код стану вказує, що оператор реєстру домену не дозволить вашому реєстратору продовжити ваш домен. Це незвичайний статус, який зазвичай застосовується під час юридичних суперечок або коли ваш домен підлягає видаленню.Часто цей статус вказує на проблему з вашим доменом, яку потрібно швидко усунути. Вам слід звернутися до свого реєстратора, щоб запросити додаткову інформацію та вирішити проблему. Якщо у вашому домені немає проблем, і ви просто хочете продовжити його, ви повинні спочатку зв’язатися зі своїм реєстратором та попросити їх співпрацювати з оператором реєстру, щоб видалити цей код стану. Цей процес може зайняти більше часу, ніж для clientRenewProjected, оскільки ваш реєстратор повинен перенаправити ваш запит до реєстру вашого домену і зачекати, поки вони знімають обмеження.
serverTransferProhibitedЦей код стану запобігає передачі вашого домену від вашого поточного реєстратора до іншого. Це незвичайний статус, який зазвичай приймається під час юридичних або інших суперечок, на ваш запит або за наявності статусу redemptionPeriod.Цей статус може вказувати на проблему з доменом, яку потрібно швидко усунути. Вам слід звернутися до свого реєстратора, щоб запросити додаткову інформацію та вирішити проблему. Якщо у вашому домені немає проблем, і ви просто хочете передати його іншому реєстратору, ви повинні спочатку зв’язатися з вашим реєстратором і попросити зв’язатися з оператором реєстру, щоб видалити цей код стану.
Крім того, деякі оператори реєстру пропонують послугу блокування реєстру, яка дозволяє власникам реєстрацій через своїх реєстраторів встановлювати цей статус як додатковий захист від несанкціонованих передач. Видалення цього статусу може зайняти більше часу, ніж для clientTransferProjected, тому що ваш реєстратор повинен перенаправити ваш запит до реєстру вашого домену та почекати, поки вони знімають обмеження.
serverUpdateProhibitedЦей код стану блокує ваш домен, запобігаючи його оновлення. Це незвичайний статус, який зазвичай встановлюється під час судових спорів, на ваш запит або за наявності статусу redemptionperiod.Цей статус може вказувати на проблему з вашим доменом, яка потребує вирішення. Якщо це так, вам слід зв’язатися з вашим реєстратором для отримання додаткової інформації або вирішення проблеми. Якщо у вашому домені немає проблем, і ви просто хочете оновити його, ви повинні спочатку зв’язатися зі своїм реєстратором та попросити їх співпрацювати з оператором реєстру, щоб видалити цей код стану.
Крім того, деякі оператори реєстру пропонують послугу блокування реєстру, яка дозволяє власникам реєстрацій через своїх реєстраторів встановлювати цей статус як додатковий захист від несанкціонованих оновлень. Видалення цього статусу може зайняти більше часу, ніж для clientUpdateProjected, тому що ваш реєстратор повинен перенаправити ваш запит до реєстру вашого домену і почекати, поки вони знімають обмеження.
transferPeriodЦей пільговий період надається після успішної передачі доменного імені від одного реєстратора до іншого. Якщо новий реєстратор видаляє доменне ім’я протягом цього періоду, реєстр надає реєстратору кредит за вартість передачі.Якщо новий реєстратор видаляє доменне ім’я протягом цього періоду, реєстр надає реєстратору кредит за вартість передачі. Якщо ви не запитували перенесення вашого домену, слід звернутися до вашого початкового реєстратора.

 Домени
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?