Встановити безкоштовний сертифікат від Lets Encrypt можна прямо на панелі керування хостингом Directadmin, розділ SSL Сертифікати .

 1. У цьому розділі потрібно вибрати опцію: “Безкоштовні та автоматичні сертифікати від Let’s Encrypt “, далі по порядку заповнити всі поля.
  Усі поля слід заповнювати англійськими літерами (латиницею)
  – Поле Загальне ім’я (домен) – заповниться автоматично, у ньому має бути домен з www на початку, тоді сертифікат діятиме і для адреси з www та без.
  – E-Mail – вкажіть вашу контактну адресу.
  – Розмір ключа – 4096 біт та тип сертифіката SHA256
 2. У полі “Let’s Encrypt запису сертифіката” можна відзначити додаткові домени, для яких потрібно встановити сертифікат.
 3. Після натискання на кнопку “Зберегти”, якщо сертифікат успішно встановлено, ви побачите повідомлення: Сертифікат та ключ збережені.

Тепер, якщо ви зайдете за адресою: https://site.com (де site.com – ваша адреса сайту) ви побачите вміст папки private_html.
А за адресою http://site.com завантажуватиметься ваш сайт, розміщений у папці public_html.

Ми рекомендуємо зробити ще одне налаштування, щоб на обох адресах відкривався сайт, який розміщений в public_html.
Для цього зайдіть у розділ «Налаштування доменів» на головній сторінці панелі керування та клацніть потрібний домен.

Внизу сторінки можна вибрати опцію “Використовувати посилання з private_html на public_html для роботи сайту по http і https” виберіть її і збережіть налаштування, тепер і https і http відкриватиметься ваш сайт з папки public_html.

 SSL сертифікати
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?