+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Що таке Premium (преміум) домени?

Для багатьох доменних зон реєстратори становлять список преміальних доменів. Як правило це короткі домени 1-3 символи, домени, які збігаються з назвами брендів або з часто використовуваними словами (business, fund, server, police, market). Списки, які домени відносяться до преміум теж ніде не публікуються. Ми дізнаємося, що реєстратор відніс домен до категорії premium тільки після фактичної подачі заявки на реєстрацію домену – реєстратор надсилає відповідне повідомлення і не реєструє домен за звичайною ціною.

Вартість реєстрації, трансферу або продовження таких доменів на порядок вища, порівняно із звичайними доменами і може становити від тисяч до десятків тисяч доларів, верхньої межі за ціною немає. Вартість преміум доменів кожен реєстратор визначає за своїми правилами та алгоритмами для кожного домену окремо. Тому ми не можемо повідомити вартість такого домену.

Щоб дізнатися вартість такого домену – потрібно подати заявку на реєстрацію домену та написати нам у відділ продажу .

Якщо після того, як ви дізналися вартість – ви захочете зареєструвати преміальний домен – достатньо буде поповнити баланс на необхідну суму, повідомити і ми проведемо реєстрацію домену.

 Домени
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?