Реєстрація домену business

Чому варто вибрати домен .BUSINESS?

Давайте розберемося в цьому: За допомогою специфічного, але універсального домену верхнього рівня (TLD) .business, ви можете створити необхідний простір імен призначення для будь-якого підприємства, пов’язаного з бізнесом.

Чи підходить мені доменне розширення .BUSINESS?

Від сайтів електронної комерції до цегляних та звичайних магазинів, які бажають забезпечити свою присутність в Інтернеті, і до тих, хто працює у сфері маркетингу, реклами, дистрибуції чи виробництва, – домен .business допоможе вам. Він також може бути використаний для просування мережної взаємодії, партнерського маркетингу та підвищення коефіцієнта конверсії.

Домен business підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену business складає 13.00 за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.business
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену business

Найменування доменної зониbusiness
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.business
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену13.00

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я business

1 рік2 роки3 роки
13.00 26.00 39.00

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні business

.business
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен business

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніbusiness має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .business . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніbusiness є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніbusiness – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену business

Весь процес реєстрації доменуbusiness зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніbusiness . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуbusiness . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменbusiness . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменbusiness автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).