Реєстрація домену biz.ua

Доменна зона .BIZ.UA – національний домен другого рівня (похідне скорочення від слова «БІЗнес»). Це домен загального призначення. Вважається першою комерційною доменною зоною, що була відкрита у директорії доменної зони .UA. Використання .BIZ.UA дозволяє асоціювати ресурс із бізнес-сферою.

Домен biz.ua підтримує символи латинського алфавіту та міжнародні символи (кирилицю).

Вартість реєстрації та продовження домену biz.ua складає 5.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 1, а максимальна 63.

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену biz.ua

Найменування доменної зониbiz.ua
Країна доменуУкраина
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації10 років
Мінімальна довжина домену1 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.biz.ua
Правила доменної зониhttp://drs.ua/rus/policy/bizua.html
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену5.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я biz.ua

1 рік2 роки3 роки
5.50 $10.00 $15.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні biz.ua

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен biz.ua

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніbiz.ua має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .biz.ua . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніbiz.ua є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніbiz.ua – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену biz.ua

Весь процес реєстрації доменуbiz.ua зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніbiz.ua . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуbiz.ua . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменbiz.ua . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменbiz.ua автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).