Реєстрація домену vinnica.ua

Домен .vinnica.ua – регіональна доменна зона України, Вінницька область. Домен .vinnica.ua може бути зареєстрований будь-якою приватною особою чи організацією. Домен .vinnica.ua найчастіше використовується для ресурсів Вінницького регіону та міста Вінниця.

Домен vinnica.ua підтримує символи латинського алфавіту та міжнародні символи (кирилицю).

Вартість реєстрації та продовження домену vinnica.ua складає 7.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 3 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену vinnica.ua

Найменування доменної зониvinnica.ua
Країна доменуУкраина
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації3 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.ua
Правила доменної зониhttp://hostmaster.ua/policy/2ld.ua/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену7.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я vinnica.ua

1 рік2 роки3 роки
7.00 $14.00 $-

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні vinnica.ua

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен vinnica.ua

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніvinnica.ua має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .vinnica.ua . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніvinnica.ua є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніvinnica.ua – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену vinnica.ua

Весь процес реєстрації доменуvinnica.ua зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніvinnica.ua . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуvinnica.ua . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменvinnica.ua . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменvinnica.ua автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).