Сертифікат Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

thawte ssl

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

Тип перевірки: Організація (OV)
Випуск: 1-3 дні
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:1250000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 год2 года3 года4 года
615.00 $1075.00 $1610.00 $2125.00 $
Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

Перевірка організації

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

Для мобільних

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

Зелений рядок


Додаткові SAN записи

Увімкнено записів:Ціна 1 додаткового запису:Максимум записів:
2210 $100

Опис SSL сертифіката Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

Thawte SSL WebServer Multi-Domain Wildcard SSL сертифікат є одним з найрізноманітніших сертифікатів доступні на ринку сьогодні. Це відмінний сертифікат для бізнесів, які хочуть забезпечити шифрування на доменах і субдоменах. Цей SSL сертифікат має популярність бренду Thawte, динамічний друком та 99,9% розпізнаваністю в браузерах та мобільних пристроях – що робить його одним із найвигідніших Multi-Domain Wildcard рішень. Цей Multi-Domain Wildcard сертифікат відмінно підійде для середніх та великих компаній або інших бізнесів, яким важлива довіра клієнтів.

Зверніть увагу: Чи не wildcard домен (eg www.yourdomain.com) повинен бути вказаний як Common Name, або базовий домен у CSR. Цей сертифікат захищає 2 wildcard домену за промовчанням (наприклад, *.yourdomain.com, *.domain.com, ). Вам потрібно замовити додаткові SAN записи якщо вам потрібно захистити більше ніж 2 wildcard або wildcard доменів.

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard


Це сертифікат SSL з перевіркою організації (OV). Зазвичай випуск сертифіката займає 1-3 дні після того, як компанія надасть усю необхідну інформацію, яку запросили.Thawte . Як тільки процес завершено і сертифікат випущений, відвідувачі вашого швидко побачать різницю, ваш сайт буде працювати за протоколом https, в адресному рядку з’явиться замочок, а на сайт ви зможете встановити друкThawte Site Seal.

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васФизическим лицам, Финансовые организации та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до100 доменів одним SSL-сертифікатом.Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard поставляється з2 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

 • Chrome 3+ (і вище)
 • Opera 7+ (і вище)
 • Safari всі браузери
 • Firefox 1+ (і вище)
 • Netscape 9+ (і вище)
 • IE 5+ (і вище)
 • AOL 10+ (і вище)

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 1250000

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard
 • Випуск за 1-3 дні
 • Верифікація: Організація (OV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

З цим сертифікатом ви отримуєте друкThawte для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаThawte відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1250000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1250000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

thawte ssl

Бренд Thawte це чудова комбінація довіри та безпеки. Ці сертифікати вважаються одними з преміум SSL пропозицій на ринку, але доступні за ціною, що підходить будь-якому бюджету. Коли клієнти бачать друк Thawte для сайту, вони розуміють, що на цьому сайті можна безпечно замовляти товари чи послуги та бути впевненими у захисті

Thawte SSL Web Server Multi-Domain Wildcard

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.