Головна » SSL сертифікати » Sectigo OV Wildcard SSL

Сертифікат Sectigo OV Wildcard SSL

sectigo_logo

Рейтинг:

⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Sectigo

Тип перевірки: Організація (OV)
Випуск: 1-5 днів
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 3 роки
Гарантія:1000000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – напишіть нам і отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
249.00 $435.75 $622.50 $-
Sectigo OV Wildcard SSL

Перевірка організації

Sectigo OV Wildcard SSL

Для мобільних

Sectigo OV Wildcard SSL

Зелений рядок


Найвищий рівень ідентифікації, який ви можете отримати за допомогою сертифіката Wildcard SSL – це Sectigo OV Wildcard SSL. Цей сертифікат захистить усі піддомени першого рівня без шкоди для ідентифікації. Це ідеально підходить для корпоративних інтрамереж, бізнес-сайтів та підключень за вашим брандмауером. Заощаджуйте гроші, спростіть управління сертифікатами та забезпечте ідентифікацію організації для КОЖНОГО з’єднання, яке ви встановлюєте, публічного чи ні. На Sectigo OV SSL Wildcard надається гарантія у розмірі 1000000 доларів та 30-денна гарантія повернення грошей. Це одна з наших найкращих цінностей.

Sectigo OV Wildcard SSL


Це сертифікат SSL з перевіркою організації (OV). Зазвичай випуск сертифіката займає 1-3 дні після того, як компанія надасть усю необхідну інформацію, яку запросили.Sectigo . Як тільки процес завершено і сертифікат випущений, відвідувачі вашого швидко побачать різницю, ваш сайт буде працювати за протоколом https, в адресному рядку з’явиться замочок, а на сайт ви зможете встановити друкSectigo Site Seal.

Sectigo OV Wildcard SSL

Sectigo OV Wildcard SSL це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васДля сайта компании, Интернет магазин та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Sectigo OV Wildcard SSL


На жаль, стандартнийSectigo OV Wildcard SSL сертифікат НЕ підтримує опцію SAN або мультидомен.
Але дозволяє захистити одним сертифікатом домен з www і без, наприклад ви зможете захистити www.name-of-site.com та name-of-site.com за допомогою одного сертифікатаSectigo OV Wildcard SSL .

Sectigo OV Wildcard SSL

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

 • Chrome 3+ (і вище)
 • Opera 7+ (і вище)
 • Safari всі браузери
 • Firefox 1+ (і вище)
 • Netscape 9+ (і вище)
 • IE 5+ (і вище)
 • AOL 10+ (і вище)

Sectigo OV Wildcard SSL
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 1000000

Sectigo OV Wildcard SSL
 • Випуск за 1-5 днів
 • Верифікація: Організація (OV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Sectigo

З цим сертифікатом ви отримуєте друкSectigo для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаSectigo відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

Sectigo OV Wildcard SSL

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1000000. Це означає, що якщо сайт неправильно перевірений, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1000000 за втрати, пов’язані з цим. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

sectigo_logo

Sectigo, раніше відома як Comodo, є одним із провідних світових центрів сертифікації. З роками досвіду і довіри з боку багатьох компаній, Sectigo продовжує встановлювати стандарти в галузі безпеки в інтернеті. Цікавий факт: багато хто з нас знайомий із цим ім’ям завдяки їхньому попередньому бренду, Comodo. Під цим ім’ям Sectigo надавала

Sectigo OV Wildcard SSL

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.