Сертифікат DigiCert Secure Site Wildcard SSL

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Site_seal_norton_digisert

Тип перевірки: Організація (OV)
Випуск: Несколько часов
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:1750000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Перевірка організаціїWildcard

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
1950.00 3410.00 5365.00 6825.00
DigiCert Secure Site Wildcard SSLПеревірка організації
DigiCert Secure Site Wildcard SSL
Для мобільних
DigiCert Secure Site Wildcard SSLЗелений рядок

Опис SSL сертифіката DigiCert Secure Site Wildcard SSL

SSL сертифікати DigiCert Secure Site Wildcard дозволяють швидко та легко захистити субдомени вашої організації. Це найвищий рівень бізнес-ідентифікації, доступний за допомогою SSL-сертифіката Wildcard. Кожен субдомен, який ви захищаєте за допомогою DigiCert Secure Site Wildcard, відображатиме перевірену інформацію про організацію у відповідному полі сертифіката. Ви також отримаєте миттєве визнання та довіру за допомогою друку сайту Norton Secured™ – найшанованішого індикатора довіри у сучасному Інтернеті. Управління SSL-сертифікатом Secure Site Wildcard ще ніколи не було таким простим, як зараз. Платформа управління сертифікатами DigiCert CertCentral Certificate Management Platform – вибір провідних компаній по всьому світу. Її легко налаштувати, легко зрозуміти та легко використати. Перестаньте ускладнювати SSL, більше, ніж це є насправді. SSL-сертифікат DigiCert Secure Site Wildcard полегшує захист вашого веб-сайту та його субдоменів.

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

Це сертифікат SSL з перевіркою організації (OV). Зазвичай випуск сертифіката займає 1-3 дні після того, як компанія надасть усю необхідну інформацію, яку запросили.DigiCert . Як тільки процес завершено і сертифікат випущений, відвідувачі вашого швидко побачать різницю, ваш сайт буде працювати за протоколом https, в адресному рядку з’явиться замочок, а на сайт ви зможете встановити друкDigiCert Site Seal.

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

DigiCert Secure Site Wildcard SSL це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васДля сайта компании, Интернет магазин та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

На жаль, стандартнийDigiCert Secure Site Wildcard SSL сертифікат НЕ підтримує опцію SAN або мультидомен.

DigiCert Secure Site Wildcard SSL
Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

Chrome 3+ (і вище)

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

Opera 7+ (і вище)

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

Safari всі браузери

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

Firefox 1+ (і вище)

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

Netscape 9+ (і вище)

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

IE 5+ (і вище)

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

AOL 10+ (і вище)

DigiCert Secure Site Wildcard SSL
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 1750000

DigiCert Secure Site Wildcard SSL
 • Випуск за Несколько часов
 • Верифікація: Організація (OV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Site_seal_norton_digisert
З цим сертифікатом ви отримуєте друкDigiCert для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаDigiCert відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1750000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1750000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

DigiCert це бренд для тих, хто розуміє значення преміальної якості та причину високої вартості. Це основний центр сертифікації у світі, який випускає SSL сертифікати Extended Validation (розширеної перевірки) швидко та професійно. DigiCert працює з місцевими агентами з верифікації по всьому світу і готовий говорити вашою мовою. Урядові організації, корпорації та великі компанії інтуїтивно обирають цей бренд за доведений досвід упродовж понад 20 років.

Це один із центрів сертифікації з найвищою довірою у світі. Digicert щороку інвестує мільйони у розвиток інфраструктури. Підтримує бренд Norton™, займається криптографією, IoT та блокчейнами. Fortune 100 довіряє Digicert – захищати свої авторизаційні дані.

DigiCert Secure Site Wildcard SSL

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону. На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.