Сертифікат Comodo Multi-Domain Wildcard SSL

comodo ssl

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Тип перевірки: Організація (OV)
Випуск: 1-3 дні
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:250000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Статична
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 год2 года3 года4 года
270.00 $480.00 $810.00 $1584.00 $
Comodo Multi-Domain Wildcard SSL

Перевірка організації

Comodo Multi-Domain Wildcard SSL

Для мобільних

Comodo Multi-Domain Wildcard SSL

Зелений рядок


Додаткові SAN записи

Увімкнено записів:Ціна 1 додаткового запису:Максимум записів:
2120 $250

Опис SSL сертифіката Comodo Multi-Domain Wildcard SSL

Один з найунікальніших SSL сертифікатів в індустрії Multiple Domain Wildcard SSL Certificates від Comodo може захистити необмежену кількість піддоменів в різних доменах. Цей сертифікат, який одночасно підтримує Wildcard і SAN ідеальний вибір для компаній, які мають багато доменів на сервері, оскільки дозволяє захистити будь-які домени за допомогою всього одного сертифікат. У нього вже включено 3 домени (1 основний та 2 SAN записи) і всього ви можете додати до 250 доменів. Comodo Multi-Domain Wildcard SSL сертифікат – відмінний варіант за співвідношенням ціна/якість та допомагає вам спростити адміністрування піддоменів за допомогою одного сертифікату.

Зверніть увагу: не wildcard домени (напр. www.yourdomain.com) повинні бути вказані в CSR як основний домен. Цей сертифікат за замовчуванням захищає 2 wildcard домену (напр. *.yourdomain.com, *.domain.com і т.д.). Якщо вам потрібно захистити більше 2 доменів, то вам потрібно замовити додаткові SAN записи.

Comodo Multi-Domain Wildcard SSL


Це сертифікат SSL з перевіркою організації (OV). Зазвичай випуск сертифіката займає 1-3 дні після того, як компанія надасть усю необхідну інформацію, яку запросили.Comodo . Як тільки процес завершено і сертифікат випущений, відвідувачі вашого швидко побачать різницю, ваш сайт буде працювати за протоколом https, в адресному рядку з’явиться замочок, а на сайт ви зможете встановити друкComodo Site Seal.

Comodo Multi-Domain Wildcard SSL

Comodo Multi-Domain Wildcard SSL це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васИнтернет магазин, Государственные учреждения, Финансовые организации та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Comodo Multi-Domain Wildcard SSL

Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до250 доменів одним SSL-сертифікатом.Comodo Multi-Domain Wildcard SSL поставляється з2 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

Comodo Multi-Domain Wildcard SSL

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

 • Chrome 3+ (і вище)
 • Opera 7+ (і вище)
 • Safari всі браузери
 • Firefox 1+ (і вище)
 • Netscape 9+ (і вище)
 • IE 5+ (і вище)
 • AOL 10+ (і вище)

Comodo Multi-Domain Wildcard SSL
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 250000

Comodo Multi-Domain Wildcard SSL
 • Випуск за 1-3 дні
 • Верифікація: Організація (OV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

З цим сертифікатом ви отримуєте друкComodo для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Статична печатка просто і швидко встановлюється, але не “клікабельна” та не показує додаткову інформацію про верифікацію сайту. Також не відображає динамічних даних щодо безпеки вашого сайту.

Comodo Multi-Domain Wildcard SSL

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $250000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $250000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

comodo ssl

Коли ви замовляєте сертифікат Comodo, ви працюєте з чудовою компанією. Наскільки? Наприклад, кожна 7 з 10 компаній у top fortune 500 у світі використовують сертифікати бренду Комодо. Це відмінний вибір для початку, якщо ви хочете, щоб рівень довіри до вашого бізнесу був таким самим високим. Ця компанія має великий рівень

Comodo Multi-Domain Wildcard SSL

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.