Якщо для вашого сайту вже не вистачає ресурсів звичайного хостингу і віртуальних серверів – то найкращий варіант взяти сервер в оренду. Ми пропонуємо сотні варіантів виділених серверів у Європі, які отримали безліч позитивних відгуків.

Для більшості серверів доступна швидка активація. Доступні конфігурації на найсучасніших серверних процесорах Intel та AMD.
Ми пропонуємо майже 3000 варіантів оренди серверів у Європі та інших країнах. За допомогою фільтра ви зможете швидко вибрати відповідний сервер. Більшість серверів доступні з швидкої активації в той же день. При виборі датацентру – віддавайте перевагу тому, що фізично ближче до ваших клієнтів. На вибір доступно 9 датацентрів у 8 різних країнах, тому оренда сервера в Європі з нами – це просто і надійно.

Після активації виділеного сервера ви отримаєте доступ до панелі керування сервером та його функціями.

Дата центр
Процесор

Пам'ять
Група дисків 1
Група дисків 2

Оплата за встановлення сервера та оренду сервера в Європі

У разі укладення договору на 1 рік або більше – встановлення сервера безкоштовне, у всіх інших випадках вартість встановлення сервера дорівнює вартості 1 місяця оренди.

У чому переваги оренди виділеного сервера в Європі?

У разі послуги оренди сервера – ви заощаджуєте на витратах пов’язаних із купівлею та обслуговуванням сервера, орендою каналу. Будь-коли можна дозамовити ще один сервер і об’єднати сервери між собою в приватну мережу для вирішення спільних завдань.

Переваги оренди сервера в Європі:

cloudlinux
Швидка установка
Якщо вам потрібно отримати сервер вже сьогодні – просто зробіть замовлення. Для більшості серверів доступна опція швидкого встановлення до 1 години.
window
Панель керування сервером
До кожного серверу ви отримаєте панель, через яку зможете виконувати всі основні операції з сервером: перезавантаження, переустановка, KVM – віддалений доступ, керування IP адресами.
network
Глобальна інфраструктура
32 Tbps – пропускна спроможність глобальної мережі. Понад 30 датацентрів у різних країнах, об’єднаних у єдину систему, близько 40 резервних точок доступу
plus
Передустановка ПЗ
На сервер, за вашим бажанням, ми можемо відразу встановити: CloudLinux, cPanel, Directadmin, Plesk або SQL сервер.

Навіщо потрібен виділений сервер у Європі

Європейські виділені віддалені сервери (dedicated server) використовують для масштабних проєктів, які потребують великої кількості ресурсів. При цьому під кожен ресурсномісткий проєкт можна вибрати відповідну конфігурацію (об’єм диска, оперативну пам’ять, тип і частоту процесора тощо), інфраструктуру і панель управління сервера.

Але dedicated server недостатньо просто купити або орендувати – йому потрібне правильне професійне обслуговування. Виділені сервери, що не витримують перевантажень через велику кількість звернень, не влаштують компанію, чий великий проєкт має працювати безупинно.

Дата-центри в Європи обирають ті, хто розвиває бізнес у країнах ЄС. У європейського серверного обладнання часто система електроживлення і доступ до інтернету мають резервні елементи на випадок відключення. А дата-центри мають протоколи поведінки на випадок непередбачуваних обставин, здатних вплинути на доступне віддалене обладнання.

Кому підійдуть виділені сервери в Європі

У європейських дата-центрах доступне серверне обладнання як з потужною конфігурацією, в якій використані процесори Intel Core, так і зі спеціальною інфраструктурою Enterprise-рівня, зручною панеллю керування, процесорами Intel Xeon і пам’яттю ECC.

Купити або орендувати віртуальний сервер у Європі вигідно:

 • великим інтернет-магазинам, які здійснюють управління торгівлею не тільки на національному, а й на міжнародному ринку;
 • корпораціям для встановлення на серверний диск, управління та підтримки корпоративного порталу з великою кількістю даних;
 • консалтинговим і аудиторським компаніям, що зберігають і використовують великі обсяги доступних даних.

Компанія TutHost допоможе орендувати за вигідною ціною віртуальний dedicated server у Європі, підібрати відповідну конфігурацію обладнання, налаштувати роботу сервера.

Яку країну краще обрати?

У нас можна отримати виділений сервер у різних європейських країнах:

 • Німеччина;
 • Велика Британія;
 • Франція;
 • Польща.

Ціна оренди залежить від різних чинників, серед яких потужність серверного обладнання, розташування фізичного сервера, ліцензійне програмне забезпечення тощо. Щоб почати роботу з європейським дата-центром, потрібно оплатити послугу, отримати доступ до віддаленого сервера, закінчити встановлення програмного забезпечення та налаштування обладнання.

Панель керування сервером

Разом із кожним сервером ви отримаєте панель керування сервером.

На панелі є безліч функцій:

✔️ Управління живленням сервера⚡ Керування дисками
✔️ Перезавантаження сервера⚡ Управління айпі адресами та зворотним DNS
✔️ Консоль віддаленого доступу IPMI⚡ Управління снапшотами
✔️ Перезавантаження в Rescue Mode⚡ Переустановка ОС на сервері

Збереження даних на сервері та які завдання вирішує хмара в Європі

За допомогою серверів, доступних для оренди в Європі, можна вирішувати безліч завдань:

 • Віртуалізація
  За допомогою віртуалізації можна розмістити на одному сервері безліч проектів, при цьому повністю ізолювавши їх один від одного, розмістивши кожен на окремому VPS.
 • Хостинг сайтів
  На віртуальному хостингу можна швидко впертись у ліміти тарифу. А на окремому сервері ви отримуєте повний контроль над ПЗ та набагато більше ресурсів.
 • Аналітика та Big Data
  Великі проекти з обробки та аналізу даних потребують особливої інфраструктури. Вам підійдуть сервери з NVMe дисками та останнім поколінням процесорів Intel та AMD.
 • Бази даних
  Зберігання даних є важливою частиною будь-якої інфраструктури. Ви зможете вибрати сервер із великою кількістю оперативної пам’яті та швидкісними дисками, які підійдуть для великої кількості запитів.
 • Ігрові сервери
  Ми знаємо, що важливо для досвідчених гравців. Низькі затримки, глобальна доступність та захист від DDoS атак. Ми допоможемо підібрати сервер під ваш ігровий проект
 • AI та машинне навчання
  Завдяки новим технологіям використання алгоритмів Ai стає дедалі доступнішим. Високопродуктивні конфігурації з відеокартами NVIDIA V100S GPUs та сховищем на десятки терабайтів даних – вирішать ваші завдання.

Основні переваги оренди сервера в Європі

inverse Необмежений трафік

На всіх тарифах трафік – не обмежений, вам не потрібно буде стежити за його споживанням та переплачувати у разі перевитрати трафіку

walletНемає плати за встановлення

Замовити сервер можна без плати за встановлення, за умови укладання договору на строк 1 або 2 роки

ribbon Відповідність вимогам

Усі сервери сертифіковані сучасними сертифікатами ISO/IEC 27001, 27017, 27018, 27701, CSA Star, SOC I-II тип 2

rack Масштабованість

Завдяки об’єднанню ваших серверів у єдину мережну інфраструктуру ви зможете швидко підключати сервери до вашої приватної мережі

Тарифи для оренди виділеного сервера в Європі

Для вибору доступні сотні конфігурацій виділених серверів у понад 30 датацентрах на 4 континентах. Це ваша можливість швидко купити сервер за найнижчою ціною для своєї компанії.

Доступні різні лінійки серверів в оренду:

 • Ігрові – для відео ігор та стримінг контенту.
 • Сервера для зберігання даних – ці сервери відрізняються великим обсягом дисків для зберігання даних
 • Високопродуктивні сервери – двопроцесорні платформи з великим обсягом пам’яті та швидкісними дисками
 • Бюджетні сервери – для тих, кому економія важливіша, ніж топовий процесор на сервері.

Якщо ви поки не плануєте орендувати сервер у Європі, можете скористатися нашою послугою колокейшна в Києві. Перший місяць – безкоштовно.

Часті питання

Фізичний або виділений сервер – це сервер, розміщений у ДЦ та підключений до каналу інтернет. Ви можете орендувати такий сервер та використовувати його для розміщення своїх проектів. Доступ до сервера матимете тільки ви, тому зможете самі вирішувати, що встановлювати та як його налаштовувати.

Є безкоштовна технічна підтримка з базових питань, пов’язаних із встановленням та функціонуванням сервера. Якщо вам знадобиться адміністрування сервера – це окрема послуга.

На вибір є 9 різних датацентрів у 8 країнах, у тому числі і в Україні. Рекомендуємо вибирати ту країну, звідки у вас найбільше відвідувачів.

Тоді спробуйте пошукати ще раз 🙂 Нема серйозно, у нас близько 2000 різних конфігурацій. Але якщо все ж таки не знайшли – напишіть нам запит у відділ продажу і вкажіть всі побажання до конфігурації сервера, в 98% випадків нам вдається підібрати відповідний варіант.

У більшості випадків, на жаль, немає можливості надати сервер на тест, але в будь-якому випадку зробіть запит. Як мінімум, ми завжди зможемо дати вам айпі сервера в потрібній локації, щоб ви могли перевірити швидкість.

Якщо вам потрібна нестандартна конфігурація сервера, якої немає у списку – просто напишіть нам у відділ продажу, ми запропонуємо вам варіанти.

Є сервери зі швидкою установкою – до 1 години, є з установкою за добу. Швидкість установки вказана напроти конфігурації сервера.

За замовчуванням сервера підключено до каналу 100 Мбіт, але є можливість підключити канал і 1000 Мбіт без обмежень по трафіку за додаткову плату.