Браузери Google Chrome, Safari та Mozilla Firefox, з 1 вересня 2020 року, непідтримують багаторічні SSL сертифікати. До багаторічних відносять сертифікати з терміном дії більше 398 днів. Розробники браузерів запевняють, що це додасть безпеки.

Користувачам, які звикли користуватись багаторічними сертифікатами, центри сертифікації пропонують придбати підписку на довгострокові SSL сертифікати. Оформляючи підписку, сертифікат оплачується на кілька років і щороку перевипускається.

Зробити перевипуск легко, достатньо у особистому кабінеті my.tuthost.ua, обрати сертифікат та натиснути кнопку “Перевипуск”. Отримані файли матимуть новий термін дії, у межах передплаченої підписки та не більше 398 днів. Для того, щоб ви не забули про перевипуск сертифікату, вам надсилатимуться нагадування.

Для зручності, у особистому кабінеті навпроти замовлення, у графі “Діє до”, зазначено дату, до якої діє виданий сертифікат. А у графі “Сплачено до”, зазначено дату, до якої передплачено підписку. Графа “Сплачено до” залишається пустим для підписки на рік.

 SSL сертифікати
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?