+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація домену guitars

Чому варто вибрати домен .GUITARS?

Розповсюджуйте радість музики з доменом .guitars. Підходящий для викладачів, виробників, гітарних видань та гітарних магазинів, домен верхнього рівня (TLD) .guitars – це надійний простір для вашого контенту.

Чи підходить мені доменне розширення .GUITARS?

Домен верхнього рівня .guitars може допомогти вам залучити шанувальників, поділитися текстами пісень або завантажити відео з останньою піснею. Використовуйте його, щоб розпочати сольну кар’єру або знайти нових учнів у своєму регіоні. Ви граєте на бас-гітарі, електричній або акустичній, купіть доменне ім’я .guitars і почніть працювати в Інтернеті вже сьогодні.

Домен guitars підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену guitars складає171.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3 , а максимальна 63 .

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену guitars

Найменування доменної зониguitars
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.uniregistry.net
Правила доменної зониhttp://uniregistry.link/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену171.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я guitars

1 рік2 роки3 роки
171.50 $342.00 $513.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні guitars

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен guitars

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніguitars має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .guitars . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніguitars є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніguitars – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену guitars

Весь процес реєстрації доменуguitars зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніguitars . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуguitars . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменguitars . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменguitars автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).