+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація домену top

Чому варто вибрати домен .TOP?

Хто опинився на вершині? Якщо ви хочете, щоб клієнти та користувачі знали, як оцінюється якість, надійність, продаж, популярність або навіть громадська думка, домен верхнього рівня .top – це найкращий вибір. Це універсальний, пізнаваний простір імен, який можна використовувати для будь-якого сайту, пов’язаного з рейтингами, включаючи форуми, присвячені рейтингу товарів або послуг, відгуки клієнтів, спортивні рейтинги та будь-які блоги або джерела новин, які допомагають визначити світ рейтингів.

Чи підходить мені доменне розширення .TOP?

Зареєструвавши домен .top у TutHost, ви також отримаєте підтримку динамічного DNS, переадресацію URL та електронної пошти та багато іншого без додаткової плати. Як новий реєстрант, ви також знайдете вигідні пропозиції на сертифікати безпеки SSL та продукти захисту конфіденційності. Крім того, ви завжди зможете отримати кваліфіковану консультацію цілодобово та без вихідних від нашої служби підтримки клієнтів.

Домен top підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену top складає- за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3 , а максимальна 63 .

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену top

Найменування доменної зониtop
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.top
Правила доменної зониhttp://www.nic.top/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену-

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я top

1 рік2 роки3 роки
---

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні top

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен top

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніtop має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .top . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніtop є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніtop – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену top

Весь процес реєстрації доменуtop зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніtop . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуtop . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменtop . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменtop автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).