+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація домену email

Чому варто вибрати домен .EMAIL?

Настав час перевірити свій .email! Якщо ваша трудова діяльність або бізнес пов’язані з обслуговуванням трьох мільярдів облікових записів електронної пошти у світі, ваша робота незабаром стане простішою. Зберіть усі функції та послуги електронної пошти вашої компанії в одному домені або рекламуйте свій бізнес, пов’язаний з електронною поштою, за допомогою нового веб-сайту – можливості застосування нового доменного імені .email безмежні.

Чи підходить мені доменне розширення .EMAIL?

Незалежно від призначення вашого сайту, зареєструвавши доменне ім’я .email через TutHost, ви приєднаєтеся до більш ніж мільйона щасливих клієнтів, які вже користуються нашим чудовим сервісом та гарантією якості. Підтримка динамічного DNS, переадресація URL та електронної пошти, захист конфіденційності Whois та багато іншого – все це включено безкоштовно.

Домен .email можна використовувати для поштового сервісу. Домен .email може бути зареєстрований будь-якою компанією або приватною особою.

Домен email підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену email складає28.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3 , а максимальна 63 .

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену email

Найменування доменної зониemail
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.email
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену28.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я email

1 рік2 роки3 роки
28.50 $56.00 $84.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні email

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен email

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніemail має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .email . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніemail є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніemail – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену email

Весь процес реєстрації доменуemail зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніemail . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуemail . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменemail . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменemail автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).