Реєстрація домену study

Чому варто вибрати домен .STUDY?

Досягніть вершин у класі з доменом .study. Навчайте та мотивуйте за допомогою домену верхнього рівня (TLD) .study та залучайте нову аудиторію в Інтернеті. Незалежно від віку, на який ви орієнтуєтеся, цей домен ідеально підходить для вчителів, студентів та навчальних груп.

Чи підходить мені доменне розширення .STUDY?

Якщо ви пропонуєте онлайн-заняття, продаєте підручники або посібники з ревізії, домен верхнього рівня .study – ідеальний спосіб виділитися з натовпу. Він також відмінно підходить для ресурсів самодопомоги та професійного навчання. Купуйте доменне ім’я .study сьогодні та допоможіть світові вчитися.

Домен study підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену study складає 33.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.study
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену study

Наименование доменной зоныstudy
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрации1-5 днів
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.study
Правила доменной зоныhttp://www.open.edu.au/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена33.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я study

1 год2 года3 года
33.50 $66.00 $99.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні study

.study
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен study

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніstudy є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніstudy має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .study . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніstudy – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену study

Весь процес реєстрації доменуstudy зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніstudy . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуstudy . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменstudy . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменstudy автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).