Реєстрація домену community

Чому варто вибрати домен .COMMUNITY?

Кожна людина всюди є частиною будь-якої спільноти, чи то місто, регіон, країна, розширена сім’я, релігія, професія чи група людей із загальними інтересами. І багато користувачів згодні з тим, що Інтернет – це все про спільноту.

Чи підходить мені доменне розширення .COMMUNITY?

Таким чином, домен .community – це не просто рішення, а й великий виграш. Це розширення забезпечує гнучку можливість іменування веб-сайтів, яка актуальна та корисна для будь-якої спільноти. Зареєструйте доменне ім’я .community через TutHost, і ви опинитеся в компанії більше мільйона щасливих клієнтів, які вже користуються нашими найкращими в галузі послугами та підтримкою.

Домен community підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену community складає 39.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 1 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.community
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену community

Найменування доменної зониcommunity
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації1 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.nic.community
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену39.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я community

1 рік2 роки3 роки
39.50 $78.50 $117.50 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні community

.community
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен community

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні community є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні community має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.community . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні community – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену community

Весь процес реєстрації домену community зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні community. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену community. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен community. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен community автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).