Реєстрація домену gmbh

Чому варто вибрати домен .GMBH?

Підніміть свій бізнес за допомогою домену .gmbh. Gesellschaft mit beschränkter Haftung” перекладається як “товариство з обмеженою відповідальністю”, а домен верхнього рівня (TLD) .gmbh показує німецькомовним клієнтам, що ви є надійною та професійною організацією.

Чи підходить мені доменне розширення .GMBH?

Домен верхнього рівня .gmbh – це розумний вибір, незалежно від того, чи ви є молодим стартапом або шукаєте нову веб-адресу для ребрендингу вже існуючого бізнесу. Як GmbH ви повинні бути затверджені державними органами Німеччини, Австрії, Швейцарії або Ліхтенштейну. Купуйте доменне ім’я .gmbh сьогодні та розвивайте свій бізнес в Інтернеті.

Домен gmbh підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену gmbh складає 33.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.gmbh
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену gmbh

Найменування доменної зониgmbh
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.nic.gmbh
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену33.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я gmbh

1 рік2 роки3 роки
33.50 $--

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні gmbh

.gmbh
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен gmbh

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні gmbh є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні gmbh має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.gmbh . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні gmbh – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену gmbh

Весь процес реєстрації домену gmbh зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні gmbh. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену gmbh. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен gmbh. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен gmbh автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).