Реєстрація домену sex

Чому варто вибрати домен .SEX?

Захистіть домен, призначений лише дорослим. Домен верхнього рівня (TLD) .sex чудово підходить для розваг для дорослих, від продуктів до ЗМІ. Це адреса, що запам’ятовується для вашої аудиторії, будь то освітня або розважальна діяльність.

Чи підходить мені доменне розширення .SEX?

Використовуйте домен верхнього рівня .sex для підвищення поінформованості про венеричні захворювання, продаж контрацептивів або залучення нових відвідувачів до вашого відеоконтенту. З доменом .sex ваша аудиторія знає, про що буде контент ще до того, як він завантажиться. Купуйте доменне ім’я .sex та почніть свою подорож в Інтернеті вже сьогодні.

Домен sex підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену sex складає 126.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену sex

Найменування доменної зониsex
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.sex
Правила доменної зониhttp://nic.sex/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену126.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я sex

1 рік2 роки3 роки
126.00 $252.00 $378.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні sex

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен sex

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніsex має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .sex . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніsex є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніsex – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену sex

Весь процес реєстрації доменуsex зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніsex . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуsex . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменsex . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменsex автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).