Реєстрація домену dev

Чому варто вибрати домен .DEV?

Отримайте домен .dev та почніть розвивати свій власний шматочок Інтернету. Його легко запам’ятати, і він стане ідеальним будинком для нових цікавих проектів. Якщо ви шукаєте дешеву реєстрацію імені .dev, TutHost допоможе вам у цьому.

Чи підходить мені домен .DEV?

Розробників можна зустріти в будь-якій галузі, від програмного забезпечення та відеоігор до фотографії та нерухомості. Якщо ви займаєтеся розробкою, домени .dev – чудовий вибір для вашого нового сайту.

Здійсніть свою ідею за допомогою домену .DEV

Використовуйте свою нову веб-адресу в зоні .dev, щоб ділитися зображеннями, планами та розпочинати життєво важливі розмови. З безкоштовним захистом конфіденційності домену ви можете зареєструвати домен .dev анонімно і зберегти свої контактні дані в таємниці.

Домен dev підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену dev складає 18.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.dev
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену dev

Найменування доменної зониdev
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.nic.google
Правила доменної зониhttps://www.registry.google/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену18.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я dev

1 рік2 роки3 роки
18.50 $40.50 $62.50 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні dev

.dev
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен dev

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні dev є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні dev має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.dev . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні dev – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену dev

Весь процес реєстрації домену dev зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні dev. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену dev. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен dev. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен dev автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).