Реєстрація домену promo

Що таке домен .promo?

З першого погляду домен .PROMO говорить користувачам Інтернету, хто ви і чим займаєтесь. Домен .PROMO з ентузіазмом використовується малими та великими компаніями для купонів, зразків, премій, конкурсів, знижок та тоталізаторів. Домени PROMO ідеально підходять для маркетингових команд, які хочуть мати місце, де вони можуть виділити свій рекламний контент і полегшити клієнтам пошук стимулів. Домени .PROMO універсальні та привертають увагу, що робить їх найкращим місцем для пошуку пропозицій. Домен .PROMO універсальний і привертає увагу, додаючи серйозний імпульс вашому особистому та професійному бренду.

Доменне ім’я .PROMO є коротким, професійним та незабутнім, допомагаючи вам покращити рейтинг у пошукових системах завдяки ключовим словам безпосередньо в URL. Безсумнівно, що люди, які шукають в Інтернеті купони та акції, з більшою ймовірністю натиснуть на посилання, в доменному імені якого є ключове слово .PROMO, а як ми знаємо, кожен клік у результатах органічного пошуку означає економію доларів на платному маркетингу – і це велика перемога!

Майбутнє Інтернету – це нові та точні доменні імена, які дають клієнтам уявлення про ваш бренд ще до того, як вони відвідають ваш сайт. Зарекомендуйте себе як першопрохідця, підвищите інтерес до продукту, покращіть свій онлайн-маркетинг та виділіть свій бренд серед конкурентів за допомогою домену .PROMO – простору імен, призначеного для пошуку кращих пропозицій в Інтернеті.

Домен promo підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену promo складає 23.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.promo
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену promo

Наименование доменной зоныpromo
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.promo
Правила доменной зоныhttps://donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена23.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я promo

1 год2 года3 года
23.50 $46.00 $69.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні promo

.promo
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен promo

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніpromo є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніpromo має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .promo . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніpromo – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену promo

Весь процес реєстрації доменуpromo зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніpromo . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуpromo . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменpromo . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменpromo автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).