Реєстрація домену pp.ua

Реєстрація доменів у зоні .PP.UA відкрита для фізичних осіб. Сам домен безкоштовний, але після реєстрації його потрібно активувати, без активації домен не працюватиме. Після реєстрації вам прийде SMS-повідомлення на мобільний телефон, вказаний при замовленні. Активувати домен за допомогою коду можна на сайті http://pp.ua/ .
Якщо код активації не приходить на мобільний, можна активувати домен через Telegram .

Домен pp.ua підтримує символи латинського алфавіту та міжнародні символи (кирилицю).

Вартість реєстрації та продовження домену pp.ua складає 1.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 1 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену pp.ua

Найменування доменної зониpp.ua
Країна доменуУкраина
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації1 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.pp.ua
Правила доменної зониhttp://pp.ua/rus/policy.html
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
Обмеження

Під час реєстрації домену користувач вказує номер телефону. На цей номер відправляється реєстратором код підтвердження в смс повідомленні. Домен може бути зареєстрований або продовжений лише після підтвердження процедури кодом смс. На місяць на один номер телефону може бути зареєстровано не більше трьох доменних імен.

Домен стає доступним для продовження за 112 днів до закінчення термінів реєстрації

Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену1.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я pp.ua

1 рік2 роки3 роки
1.00 $--

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні pp.ua

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен pp.ua

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніpp.ua має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .pp.ua . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніpp.ua є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніpp.ua – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену pp.ua

Весь процес реєстрації доменуpp.ua зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніpp.ua . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуpp.ua . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменpp.ua . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменpp.ua автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).