Реєстрація домену live

Чому варто вибрати домен .LIVE?

Транслюйте більше подій зі свого домену .live – ідеальної онлайн-сцени для прямих трансляцій. Отримайте домен верхнього рівня .live і встановіть зв’язок зі своєю аудиторією, щоб надавати свіжий актуальний контент, коли це необхідно.

Чи підходить мені доменне розширення .LIVE?

Домен верхнього рівня .live ідеально підходить для логерів, журналістів та стримерів. Чи ведете ви прямий репортаж зі студії, зі стадіону чи зі своєї спальні, купіть доменне ім’я .live та станьте помітним вже зараз.

Як надіслати домен .LIVE на мої прямі трансляції?

Це просто! Ознайомтеся з нашим посібником про те, як перенаправити URL для домену. Перенаправляйте свої прямі трансляції на Twitch, YouTube, Instagram або будь-яку іншу платформу для стрімінгу. Просувайте свій домен .live у біографії, соціальних повідомленнях, криках у прямому ефірі та чатах стриму та збільшуйте свою фанбазу вже сьогодні.

Підійде для особистих сторінок, трансляцій, вебінарів, подкаст і т.д.

Домен live підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену live складає 31.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.live
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену live

Наименование доменной зоныlive
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.live
Правила доменной зоныhttp://www.donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена31.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я live

1 год2 года3 года
31.00 $62.00 $93.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні live

.live
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен live

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніlive є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніlive має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .live . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніlive – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену live

Весь процес реєстрації доменуlive зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніlive . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуlive . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменlive . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменlive автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).