Реєстрація домену law

Чому варто вибрати домен .LAW?

Створіть свій власний домен .law та залучіть нових клієнтів в Інтернеті. Право на реєстрацію доменного імені .law мають лише кваліфіковані юристи та уповноважені юридичні установи, що означає, що відвідувачі сприйматимуть домен верхнього рівня (TLD) .law як надійний онлайн-простір. Для отримання більш детальної інформації про те, хто може зареєструвати цей домен, ознайомтесь з політикою критеріїв прийнятності домену .law .

Чи підходить мені доменне розширення .LAW?

Використовуйте свій домен верхнього рівня .law для надання юридичних послуг, створення авторитетної присутності в Інтернеті та обміну досвідом. Якщо ви є адвокатом, податковим юристом або керуєте гучною фірмою, купіть доменне ім’я .law і виходьте в Інтернет прямо зараз.

Домен law підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену law складає 120.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену law

Найменування доменної зониlaw
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.law
Правила доменної зониhttp://nic.law/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену120.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я law

1 рік2 роки3 роки
120.00 $240.00 $360.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні law

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен law

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніlaw має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .law . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніlaw є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніlaw – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену law

Весь процес реєстрації доменуlaw зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніlaw . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуlaw . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменlaw . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменlaw автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).